Polska Szkoła Sobotnia w Bradford zaprasza do nowej siedziby

Możliwość komentowania Polska Szkoła Sobotnia w Bradford zaprasza do nowej siedziby została wyłączona

Polska Szkoła Sobotnia w Bradford zaprasza do nowej siedziby w Dixons Cottingley Academy
Cottingley New Rd, Bingley BD16 1TZ.
Nasza szkoła oferuje pełne przygotowanie do egzaminów
z języka polskiego na poziomie GCSE oraz A-Level według nowych standardów wskazanych przez AQA. Dzięki temu obydwa egzaminy dostosowane są do brytyjskiego systemu edukacji i jako takie są uznawane przez wszystkie placówki edukacyjne w UK.
Zajęcia z Panem dr. Malczewskim rozpoczynają się
5 października 2019 r. o godzinie 9.30.
Z egzaminów nasi uczniowie otrzymują najwyższe oceny, a to przekłada się na punkty dzięki, którym mogą dostać się na wymarzone studia.
Więcej informacji pod numerem : 07405766815
Nie czekaj, zapisz się już dziś!