POSZUKIWANIE SKARBÓW JESIENI

Możliwość komentowania POSZUKIWANIE SKARBÓW JESIENI została wyłączona

W minioną sobotę wybraliśmy się do pobliskiej alejki kasztanowej, obserwować zmiany, jakie zaszły wraz z nadejściem nowej pory roku – JESIENI!
Podczas wyprawy uczniowie mieli okazję poznać gatunki drzew występujących w najbliższej okolicy.
Nasi najmłodsi uczniowie z zaangażowaniem obcowali z przyrodą, zbierali piękne kolorowe liście, kasztany i żołędzie. Do szkoły wróciliśmy z pełnymi torbami skarbów.