Problemy z korespondencją e-mailową

Problemy z korespondencją e-mailową

Problemy z korespondencją e-mailową

Możliwość komentowania Problemy z korespondencją e-mailową została wyłączona

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

W przeciągu ostatniego tygodnia – dwóch tygodni, otrzymaliśmy niepokojące informacje o utrudnionym przepływie wiadomości drogą elektroniczną – wysyłanie e-maili z domeny polskaszkolabradford.pl, dlatego też, poprosiliśmy Administratora naszej strony www o przeanalizowanie problemu i znalezienie przyczyny powyższych utrudnień. Poniżej załączamy informację, jaką otrzymaliśmy:

Adres IP Polskiej Szkoły Bradford jest OBECNIE DODANY do bazy danych BACKSCATTER serwera blokujących rozsyłanie niechcianej korespondencji (SPAM). Od 09.03.2019 23:00 CET do 11.03.2019 03:04 CET Podczas tej aukcji wykryto przynajmniej 5 prób rozsyłania SPAM-u.
Ten rodzaj nadużyć jest znany jako BACKSCATTER. Firmy jak Google Outlook AOL itp. korzystające z tego serwera będą blokować lub dodawać znacznik SPAM do wszystkich emaili przechodzących przez ten serwer. Adres IP jest tymczasowo zablokowany przez ten serwer.Wygaśnięcie blokady nastąpi 08.04.2019 04:04 CEST.

 

Zgodnie z powyższym, do 08.04.2019 04:04 korespondencja emailowa będzie utrudniona.
Za niedogodności niezależne od nas Przepraszamy.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top