Problemy z korespondencją e-mailową

Możliwość komentowania Problemy z korespondencją e-mailową została wyłączona

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

W przeciągu ostatniego tygodnia – dwóch tygodni, otrzymaliśmy niepokojące informacje o utrudnionym przepływie wiadomości drogą elektroniczną – wysyłanie e-maili z domeny polskaszkolabradford.pl, dlatego też, poprosiliśmy Administratora naszej strony www o przeanalizowanie problemu i znalezienie przyczyny powyższych utrudnień. Poniżej załączamy informację, jaką otrzymaliśmy:

Adres IP Polskiej Szkoły Bradford jest OBECNIE DODANY do bazy danych BACKSCATTER serwera blokujących rozsyłanie niechcianej korespondencji (SPAM). Od 09.03.2019 23:00 CET do 11.03.2019 03:04 CET Podczas tej aukcji wykryto przynajmniej 5 prób rozsyłania SPAM-u.
Ten rodzaj nadużyć jest znany jako BACKSCATTER. Firmy jak Google Outlook AOL itp. korzystające z tego serwera będą blokować lub dodawać znacznik SPAM do wszystkich emaili przechodzących przez ten serwer. Adres IP jest tymczasowo zablokowany przez ten serwer.Wygaśnięcie blokady nastąpi 08.04.2019 04:04 CEST.

Zgodnie z powyższym, do 08.04.2019 04:04 korespondencja emailowa będzie utrudniona.
Za niedogodności niezależne od nas Przepraszamy.