Przedszkole / Klasy 0, lekcja 26.05.2018

Możliwość komentowania Przedszkole / Klasy 0, lekcja 26.05.2018 została wyłączona
26/05/2018
Przedszkole / Klasa 0A/0B
Wychowawca Marta Gas

Witajcie!
Dzisiejsze zajęcia były wyjątkowe z uwagi na to, że uczestniczyła w nich również klasa “0”. Wspólnie powtórzyliśmy sobie wszystkie bez wyjątku literki z polskiego alfabetu i wykonaliśmy kilka ćwiczeń z nimi związanych. Okazuje się, że świetnie potrafimy pracować w tak licznej grupie.

Z okazji “Dnia Mamy” i zbliżającego się “Dnia Taty” rozmawialiśmy o tym za co tak bardzo kochamy naszych rodziców. Odpowiedzi było naprawdę bardzo wiele, stworzyliśmy z nich serduszko, które można podziwiać na naszej klasowej tablicy a oto kilka z wypowiedzi: za to, że kupują nam czekoladę, za to, że są z nami gdy nam smutno, za to, że nas wspierają, za to, że zawsze możemy na nich liczyć, za to, że kupują nam prezenty, za to, że po prostu są i nas kochają!

Następnie przy użyciu szablonów, kartek, kredek czy mazaków wykonaliśmy przepiękne portrety naszych rodziców. Niestety z uwagi na brak miejsca  tylko niektóre z naszych prac wywieszone zostały na tablicy znajdującej się na korytarzu.

W drugiej części zajęć w rytm piosenek wykonywaliśmy przepiękne laurki dla naszych wspaniałych rodziców. Uwielbiamy prace plastyczne! Było mega!

Do zobaczenia kochani!