Przedszkole / Klasy 0, lekcja 26.05.2018

Przedszkole / Klasy 0, lekcja 26.05.2018

Przedszkole / Klasy 0, lekcja 26.05.2018

Możliwość komentowania Przedszkole / Klasy 0, lekcja 26.05.2018 została wyłączona
26/05/2018
Przedszkole / Klasa 0A/0B
Wychowawca Marta Gas
 
Witajcie!
Dzisiejsze zajęcia były wyjątkowe z uwagi na to, że uczestniczyła w nich również klasa „0”. Wspólnie powtórzyliśmy sobie wszystkie bez wyjątku literki z polskiego alfabetu i wykonaliśmy kilka ćwiczeń z nimi związanych. Okazuje się, że świetnie potrafimy pracować w tak licznej grupie. 
 
Z okazji „Dnia Mamy” i zbliżającego się „Dnia Taty” rozmawialiśmy o tym za co tak bardzo kochamy naszych rodziców. Odpowiedzi było naprawdę bardzo wiele, stworzyliśmy z nich serduszko, które można podziwiać na naszej klasowej tablicy a oto kilka z wypowiedzi: za to, że kupują nam czekoladę, za to, że są z nami gdy nam smutno, za to, że nas wspierają, za to, że zawsze możemy na nich liczyć, za to, że kupują nam prezenty, za to, że po prostu są i nas kochają!
 
Następnie przy użyciu szablonów, kartek, kredek czy mazaków wykonaliśmy przepiękne portrety naszych rodziców. Niestety z uwagi na brak miejsca  tylko niektóre z naszych prac wywieszone zostały na tablicy znajdującej się na korytarzu. 
 
W drugiej części zajęć w rytm piosenek wykonywaliśmy przepiękne laurki dla naszych wspaniałych rodziców. Uwielbiamy prace plastyczne! Było mega!
 
Do zobaczenia kochani!
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top