Przedszkole, lekcja 10.02.2018

Przedszkole, lekcja 10.02.2018

Przedszkole, lekcja 10.02.2018

Możliwość komentowania Przedszkole, lekcja 10.02.2018 została wyłączona

 

 

 

MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI!

Wychowawca Marta Gas

Witajcie!

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy tradycyjnie od sprawdzenia listy obecności oraz zadań domowych, następnie powtórzyliśmy sobie wiadomości z poprzednich zajęć. 

Dzisiaj rozmawialiśmy o tym „co leży”. Korzystając z podręcznika i ilustracji odpowiadaliśmy na pytania tj. „Co leży na stole?” „Czy zabawki Mai są porządnie poukładane?” „Gdzie leżą zwierzątka Mai?” itp. Następnie wykonaliśmy ćwiczenia spostrzegania i logicznego myślenia, a także ćwiczenie motoryki rączki.

Poznaliśmy literę „N”. Uczyliśmy się jej poprawnej wymowy oraz pisowni. Poznaliśmy nowe wyrazy na tą literkę tj.  noc, naleśniki, nożyczki, nos, nóż oraz nocnik. Spisaliśmy się świetnie. Wykonywaliśmy ćwiczenia klasyfikowania oraz grafomotoryczne typu dokończ szlaczek. 

W dniu dzisiejszym wykonaliśmy aż dwie prace plastyczne!. Zrobiliśmy przepiękne serduszka walentynkowe, które wręczyliśmy naszym rodzicom, oraz z kawałeczków kolorowego papieru stworzyliśmy ubranka dla naszych strachów na wróble. Było super!!!

 

Do zobaczenia już niebawem!

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top