Przedszkole, lekcja 10.06.2017

Przedszkole, lekcja 10.06.2017

Przedszkole, lekcja 10.06.2017

Możliwość komentowania Przedszkole, lekcja 10.06.2017 została wyłączona

MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI!

Wychowawca Marta Gas
Asystent Agnieszka Orenc

Witajcie!

witamy(1)

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od sprawdzenia listy obecności, zadań domowych, a także od powtórzenia wiadomości z poprzednich zajęć, które w zastępstwie poprowadzone zostały przez Panią Marlenę.

Tematem naszych dzisiejszych zajęć było zagadnienie: Co pływa? Pracując z podręcznikiem wykonywaliśmy przeróżne ćwiczenia. Z pomocą Pani Marty nazywaliśmy zwierzątka żyjące w wodzie. Nazywaliśmy również małe obrazki znajdujące się w książce, po czym pokazywaliśmy je na dużej ilustracji. wykonywaliśmy także ćwiczenia typu “odszukaj dwa takie same obrazki” czy “połącz w pary”. Poradziliśmy sobie świetnie.

Następnie przeszliśmy do powtórzenia materiału literowego.

03d1dc1bd78f22e555b986eef54707a5Powtórzyliśmy poznane dotychczas literki i staraliśmy się podać po trzy wyrazy na daną literę. Było przy tym duuużo zabawy.

Po przerwie przeszliśmy do prac plastycznych. Pani Marta dała nam do wyboru przepiękne ilustracje o bardzo dużym formacie. Naszym zadaniem było, używając wszystkich kolorów tęczy pokolorować je najpiękniej jak tylko potrafimy.colored-pencils-crayons-37747697

Krokuś po powrocie od koleżanki Sophii, gdzie spędził super aktywny czas pełen wrażeń, dziś do domu poszedł z Edwardem, który bardzo długo czekał na ten dzień.  

Życzymy wszystkim pełnego słońca udanego tygodnia.

sun

Pozdrawiamy również naszego kolegę Maksia i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrówka. 

Do usłyszenia, Narka 😉


Zadanie domowe
Podręcznik “Maja uczy się i bawi II” str. 87 (kserówka)

emotionheader5802839062

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top