Przedszkole, lekcja 12.05.2018

MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI!

Wychowawca Marta Gas

Witajcie!

W dniu dzisiejszym zajęcia rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności oraz od sprawdzenia naszych zadań domowych.

Dzisiejszy dzień był wyjątkowym dniem ponieważ dzisiaj mieliśmy test gotowości szkolnej i wiecie co? Poszło nam znakomicie!

Powtórzyliśmy sobie wszystkie literki z ALFABETU POLSKIEGO ( zarówno w mowie jak i w piśmie ) i staraliśmy się podać do każdej literki co najmniej trzy wyrazy zaczynające się na daną literkę.
Poznaliśmy takie literki jak Ą, Ć, Ę, Ń, Ś, Ż,  ź. Staraliśmy się odnaleźć je w podanych wyrazach. Było zabawnie.

Powtórzyliśmy sobie, kształty, z którymi nie mamy najmniejszego problemu. Cyferki również nie stanowią dla nas wyzwania. Przypomnieliśmy sobie wszystkie kolory, warzywa i owoce.

Wykonaliśmy również pracę plastyczną o temacie dowolnym! Ciężko było się zdecydować co namalować, ale sprawiło nam to wiele radości.

Dzisiejsze zajęcia były bardzo interesujące!
Na koniec zajęć Pani wręczyła nam zasłużone dyplomy “Mistrza ABC”.

Praca domowa – brak 😀

vector colorful background design. illustration vector design