Przedszkole, lekcja 16.06.2018

Przedszkole, lekcja 16.06.2018

Przedszkole, lekcja 16.06.2018

Możliwość komentowania Przedszkole, lekcja 16.06.2018 została wyłączona
Wychowawca Marta Gas
 
Witajcie!
Nasze czerwcowe zajęcia rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności oraz powtórzenia polskiego alfabetu.
Tematem naszych dzisiejszych zajęć była „Pani Lato”. Wysłuchaliśmy z uwagą wierszy o lecie i Pani lato po czym wszystkie po kolei przeanalizowaliśmy. Poszło nam świetnie!. Rozmawialiśmy o tym jak wygląda Pani Lato, jaki strój przywdziewa, co zwiastuje i jaka pogoda towarzyszy tej porze roku. 
Następnie wykonaliśmy pracę plastyczną, którą wszyscy tak lubimy. Przy użyciu kartek ze specjalnym szablonem, kolorowych kartek papieru oraz kleju, a także naszej inwencji twórczej tworzyliśmy „Panią Lato”. Wszystkie prace wyszły przepięknie!
Następnie odwiedził nas Ksiądz i przeprowadził lekcję Religii. Rozmawialiśmy o Jezusie miłosiernym.
W drugiej części zajęć odbył się konkurs! Pani czytała nam zagadki a naszym zadaniem było odgadnąć ich jak najwięcej! Oczywiście zwycięzca mógł być tylko jeden, ale wszyscy spisaliśmy się na medal. Zwycięzcą w pierwszej grupie została nasza koleżanka Tosia, natomiast w grupie popołudniowej wygrał Bruno.Nie obeszło się bez nagród. Było bardzo wesoło!
Pod koniec zajęć wykonaliśmy kolejną pracę plastyczną „MOTYL”. Miały one ozdobić naszą klasową tablicę ale postanowiliśmy zabrać je do domu. 😉
Do zobaczenia za tydzień!
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top