Przedszkole, lekcja 16.12.2018

MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI!

Wychowawca Marta Gas

Witajcie!

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności i króciutkiego powtórzenia wiadomości z zajęć poprzednich.

Na zajęciach wykonywaliśmy pracę plastyczną pt.”Święty Mikołaj”

Dzisiejsze zajęcia wyglądały nieco inaczej ponieważ braliśmy udział w jasełkach, które w dużej mierze zostały przygotowane przez klasy II oraz uczestniczyliśmy w spotkaniu z Mikołajem, którego tak bardzo nie mogliśmy się już doczekać. Oprócz słodkości, którymi obdarował wszystkich Mikołaj, każdy otrzymał gofra z wybranymi przez siebie dodatkami.

Było super!

Do zobaczenia!