Przedszkole, lekcja 24.02.2018

Przedszkole, lekcja 24.02.2018

Przedszkole, lekcja 24.02.2018

Możliwość komentowania Przedszkole, lekcja 24.02.2018 została wyłączona
 
MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI!

Wychowawca: Marta Gas

 
Witajcie!

Zajęcia w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności oraz zadań domowych. Powtórzyliśmy sobie materiał z poprzednich zajęć po czym przeszliśmy do tematu zajęć. 

 
Dzisiaj rozmawialiśmy o tym „co wisi”.  Korzystając z podręcznika i ilustracji odpowiadaliśmy na pytania tj. „Co wisi na ścianie, a co w ogrodzie?” „Co wisi u sufitu?”  itp. Następnie wykonaliśmy ćwiczenia spostrzegania i logicznego myślenia, klasyfikowania, a także ćwiczenie motoryki rączki.Spisaliśmy się na 5+.
 
Poznaliśmy literkę „G”. Uczyliśmy się jej poprawnej pisowni oraz wymowy. Poznaliśmy również wiele wyrazów rozpoczynających się właśnie na tą oto literkę tj.: guziki, grzyb, garnek, gumka, groch, grzebień i wiele wiele innych. 
 
Wykonywaliśmy dzisiaj liczne szlaczki oraz kolorowanki, które sprawiają nam wiele radości.
 
Pani przeczytała nam dzisiaj opowiadanie pt. „Wisząca słoninka”, które opowiada o tym jak ważne jest dokarmianie ptaszków zimą. Następnie wszyscy razem przeanalizowaliśmy wierszyk i własnoręcznie zrobiliśmy z kolorowego papieru karmnik i ptaszki, które można podziwiać na naszej klasowej tablicy. 
 
Było super!
 
Do zobaczenia już niebawem. 🙂
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top