Przetwarzanie danych osobowych

Możliwość komentowania Przetwarzanie danych osobowych została wyłączona

Szanowni Państwo,

W związku, iż od 25 maja 2018r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w załączeniu przekazujemy informacje dotyczące danych osobowych.

Załączony dokument zamieszczamy jedynie w celach informacyjnych, nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z Polską Szkołą Sobotnią Bradford.

dane osobowe