Rozpoczynamy rekrutacje do klas A-level I GCSE

Możliwość komentowania Rozpoczynamy rekrutacje do klas A-level I GCSE została wyłączona

Jeśli jesteś poważnie myślącym o zżyciu nastolatkiem lub po prostu lubisz jeżyk polski, polska literaturę i  historie, to znaczy ze te kursy są dla Ciecie. Dzięki polskiej szkole będziesz miał możliwość pogłębić swoja wiedze, a co najważniejsze zostaniesz bardzo dobrze przygotowanym do obu egzaminów. Egzamin  z jezyka polskiego na poziomie A-level jest uważany przez niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii. Zdobycie dobrej oceny z tego egzaminu sprawia, ze otrzymujesz bardzo dużo UCAS punktów. Naprawdę warto zainwestować w siebie i swoja edukacje. Jeżeli zależy Ci na dobrym starcie w dorosłe życie, zrób coś już teraz. Zgłoś się do Polskiej Szkoły w Bradford i zapisz się do klasy A-level lub GCSE. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Poznasz głębiej dziedzictwo kulturowe swoich przodków, poznasz nowych przyjaciół, a co najważniejsze zdobędziesz punkty rekrutacyjne na studia. Nie zwlekaj, nowe możliwości czekają na Ciebie. My jesteśmy gotowi wspomagać Cię w Twoich wyborach.