Opłaty za szkołę

Możliwość komentowania Opłaty za szkołę została wyłączona

Wpłaty za czesne wnosimy zawsze przed końcem każdego z trzech semestrów (przed każdymi dłuższymi wakacjami). Zachęcamy do płacenia przelewem bankowym (przez internet) z użyciem indywidualnego kodu referencyjnego dla każdego dziecka.

Dla przykładu, uczeń: Jan Kowalski, urodzony 25/3/2005
Kod będzie następujący: jkowalski-25

W przypadku rodzeństwa można połączyć inicjały imion dzieci i wpłacić całą kwotę jednorazowo. Wszystkie używane poprzednie kody zachowują ważność.

Numer konta bankowego: 38616947 sort-code: 56-00-36

Opłata za semestr I 2016/17 wynosi 55£ za pierwsze i tyle samo za drugie dziecko.
Opłaty wniesione po terminie 2/07 zostają zwiększone do 60£.
Trzecie i kolejne dzieci uczęszczają bezpłatnie.

Osobom które jeszcze nie uregulowały opłaty za semestr III przypominamy że wynosi ona 50£.

Uprzejmie prosimy rodziców o terminowe dokonywanie wpłat.

W przypadku pytań prosze pisać na adres skarbnik@polskaszkolabradford.pl

6a00d83452dc8469e2019b00491a61970d