Sprawozdanie z zebrania z rodzicami kl.IIa

Możliwość komentowania Sprawozdanie z zebrania z rodzicami kl.IIa została wyłączona

Witam,
Zgodnie z naszymi ustaleniami krótko o tym co było na zebraniu 08.04.2017.

1. Po Świętach odbędzie się konkurs Ortograficzny wszystkie informacje zostały przekazane do Państwa rąk na zebraniu. Jak pomóc dziecku z ortografią praktyczne ćwiczenia i przykłady wyrazów które się pojawią na naszym dyktandzie po świętach.

2. Z okazji święta 3Maja odbędzie się Uroczysty Apel w którym wezmą udział dzieci z naszej szkoły. Apel odbędzie się w Polskiej Szkole dnia

07.05 w niedzielę po mszy o 11.15, czyli koło godziny 12.30. Serdecznie zapraszamy w bufecie szkolnym będzie możliwość zakupienia ciasta i wypicia kawy bądź herbaty.

3.  Przejście dzieci do kolejnej klasy lub tez pozostanie ze Mną będzie rozpatrywane indywidualnie i zostaną Państwo poinformowani i skonsultujemy się z Państwem indywidualnie.

4. Jeśli chodzi o opłatę za kolejny rok szkolny 2017/2018 należy ją wpłacić do 27.05. Wiąże się to z rezerwacją miejsca dla dziecka na kolejny rok.

5. Koniec roku szkolnego przypada na 08.07. Dzieci przychodzą do szkoły na 9.00-lekcje są do 10.00 🙂 Potem idziemy do kościoła na mszę i o 11:00 powrót do szkoły i rozdanie świadectw w klasach.

6. Dni wolne: 15 i 22.04; 27.05; 3.06.

Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia w szkole.