Szukamy Sponsorów

Możliwość komentowania Szukamy Sponsorów została wyłączona

Zostań Sponsorem Szkoły!

Jako niekomercyjna i niedochodowa placówka edukacyjna, poszukujemy firm, osób prowadzących działalność, którzy wesprą Naszą szkołę.

Jeżeli znacie Państwo kogoś, kto mógłby pomóc – prosimy o przekazanie Nam tej informacji.

W ramach sponsoringu oferujemy:
– reklamę za pomocą naszych środków masowego przekazu;
– zamieszenie loga sponsora wraz linkiem do strony sponsora;
– zamieszczenie krótkiej prezentacji firmy sponsora na stronie szoły;- zamieszczenie loga sponsora na plakatach promujących sponsorowane imprezy.

Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Dyrekcją szkoły pod numerem telefonu: 07405 766 815.