Uwaga konkurs!

Możliwość komentowania Uwaga konkurs! została wyłączona

W nawiązaniu do ostatniej wycieczki szkolnej do White Scar Cave, pragniemy poinformować iż ogłaszamy konkurs dla Naszych uczniów. Tematem pracy oczywiście jest jaskinia.

Technika wykonania pracy – dowolna, np. praca plastyczna (wyklejanka, rysunek, komiks) lub wypracowanie czy też opowiadanie.

Co się Wam najbardziej podobało? Może ktoś napisze opowiadanie o “tajemniczych przygodach” z jaskini – tych prawdziwych lub też tych zmyślonych?

Prace należy oddać do wychowawcy do 30.06.2018.