Uwaga! Konkurs!

Możliwość komentowania Uwaga! Konkurs! została wyłączona

Z okazji zbliżającego się XVII Dnia Papieskiego został zorganizowany konkurs plastyczny o św. Janie Pawle II.

Dzieci mogą brać udział w odpowiedniej kategorii:

Kategoria I – dzieci w wieku 3-5 lat

Kategoria II – dzieci w wieku 6-9 lat

Kategoria III – dzieci w wieku 10-12 lat

Kategoria IV – dzieici w wieku 13-19 lat.

Temat : „Idźmy naprzód z nadzieją”

Forma: malarstwo, grafika, rysunek, grafika komputerowa.

Format: A2 , A3

Autorem jednej pracy może być tylko 1 osoba, nie będą akceptowane prace zbiorowe.

W konkursie plastycznym o Janie Pawle II jest wymagany format prac A3, prace nie mogą być podklejone ani oprawione, nie mogą zawierać elementów wypukłych.

Termin nadsyłania prac : 25 września 2017 (decyduje data stempla pocztowego).

Termin składania prac w Polskiej Szkole : 23 września 2017.

Rodzice/opiekunowie dzieci, które chcą uczestniczyć w konkursie będą proszeni o dopełnienie formalności.