V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych

Możliwość komentowania V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych została wyłączona

Zakończył się tegoroczny Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych. Niestety , tym razem żadna praca z naszej szkoły nie została wyróżniona, ale i tak jesteśmy dumni z szóstki naszych uczestników, którzy postarali się zaprezentować jak najlepiej. Uczestnicy konkursu to:

Mateusz Gudowicz z klasy 3a

Zofia Adamska z klasy 3c

Irena Bogdanowicz z klasy 3c

Jan Jackiewicz z klasy 3c

Filip Jesionowski z klasy 5

Kinga Jesionowska z klasy A-Level (w kategorii: POEZJA)

Przedstawiamy ich prace na naszej stronie.