Wieczór z poezją – 1.10.2016

Możliwość komentowania Wieczór z poezją – 1.10.2016 została wyłączona

W sobotę 1 października zapraszamy wszystkich na wieczór z „Poezją do Śpiewania”. Będziemy mogli usłyszeć Natalię Głośną, Adrianę Szkodzińską, Emilię Dudzińską oraz Barbarę Laszkowską, zaś oprawę muzyczną zapewnią: Krzysztof Głośny (gitara), Marcin Obidowski (gitara) oraz Tomasz Chudy (pianino). Wieczór poprowadzi Dorota Król-Łapiak. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.
Wstęp wolny.

Poezja do Śpiewania