Wyjazd do Leeds – dzieci biorące udział w przedstawieniu

Możliwość komentowania Wyjazd do Leeds – dzieci biorące udział w przedstawieniu została wyłączona

Drodzy Rodzice,

W najbliższą sobotę, tj. 23.06.2018 r. odbędzie ostatnia próba przed występem w Leeds o godz. 12:35 na drugim piętrze w szkole.

O godzinie 13: 00, planowany jest wyjazd we własnym zakresie do Leeds.

Dzieci powinny mieć ze sobą strój: białe koszulki, czarne spodnie, ciemne skarpetki i ozdoby muchy i karalucha.

Występ jest planowany między 14:00 a 14:30 godziną.

Adres:
Dewsbury Road Community Hub
190 Dewsbury Road, Leeds, LS11 6PF

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem 07405 766 815.