Zajęcia dla dzieci z autyzmem lub specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Możliwość komentowania Zajęcia dla dzieci z autyzmem lub specjalnymi potrzebami edukacyjnymi została wyłączona

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Polska Szkoła Sobotnia w Bradford rozpoczyna zajęcia dla polskich dzieci z autyzmem lub specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w ramach zajęć indywidualnych i grupowych, które będą obejmowały:

• Usprawnianie procesów poznawczych – rozwijanie koordynacji – wzrokowo ruchowej;
  • Kształtowanie zdolności psychomotorycznych, sprawności manualnej;
  • Stymulacja słuchowa;
  • Ćwiczenie koncentracji uwagi;
  • Doskonalenie percepcji wzrokowej.

Zajęcia będą się odbywały w każdy czwartek od godziny 18:00 do 20:00.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy czwartek 5 października 2017 o godzinie 18:00 w siedzibie Polskiej Szkoły Sobotniej w Bradford (Polish Community Centre, 15-17 Edmunt Street, BD5 0BH).
Więcej informacji pod numerem 07405 766 815

Zapraszamy zainteresowane osoby.