Zakończenie roku szkolnego!

Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego! została wyłączona

Szanowni Rodzice!
Drodzy Uczniowie!

W najbliższą sobotę wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9.00.
Rodziców, opiekunów zapraszany na uroczyste zakończenie roku szkolnego,które rozpocznie się o godz. 10.30 w auli, a przygotowane przez klasy: V, 0A,0B , Przedszkole A i B. Podczas akademii rozstrzygniemy również następujące konkursy: ortograficzny, mam talent, pracę dotyczącą wycieczki.
Około godziny 12.00 uczniowie wraz z nauczycielami udadzą się do klas, w których nastąpi rozdanie świadectw.

ZAPRASZAMY!