Zerówka A, lekcja 02.02.2019

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 02.02.2019 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie.

Tematem ostatnich zajęć bylo podsumowanie materiału z pierwszego półrocza. Dzieci powtarzaly zadania z zakresu:
              – przód, tył, środek, wewnątrz, na zewnątrz
              -dłuższy, krótszy
              -literki A L U M S T D E
              -kształty figur
              -kolory

Na drugiej części zajęć dzieci wspólnie z Panią i Panem praktykantem wykonywały prace plastyczna na uroczystość Polskiej Szkoły w Bradford która odbędzie się na początku czerwca.
Na zadanie domowe proszę żeby dzieci wykonały zadania w podręczniku cześć 2 na stronie 11.

Dziękuje i Pozdrawiam