Zerówka A, lekcja 06.10

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 06.10 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie,

Sobotnie zajęcia w dniu 6.10.18 rozpoczęłam z dziećmi krótka pogadanka na temat co zapamiętały z poprzednich zajęć? Następnie dzieci zapoznały się z figurami geometrycznymi: trójkąt, kwadrat, koło, prostokąt. Dzieci wykonywały zadania z podręcznika ze strony 22, 26.
Powtórzyliśmy sobie także piosenkę „ Jesteśmy Polka I Polakiem” która zaśpiewamy w Listopadzie.
W drugiej części zajęć dzieci zapoznały sie z literka E oraz była praca z podręcznikiem.

Jako zadanie domowe proszę aby dzieci wykonały zadania ze strony 28 i 29 oraz strony 48 i 49. Proszę o dopilnowanie odrobienia zadań gdyż na ostatnich zajęciach nie wszystkie dzieci odrobiły zadanie domowe.

Dziekuje i Pozdrawiam