Zerówka A, lekcja 10.11.2018

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 10.11.2018 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie..

Zajęcia w dniu 10.11.11 rozpoczęłam od sprawdzenia obecności dzieci następnie zeszliśmy do auli na generalna próbę przed naszym występem z okazji Święta Niepodległości.
W tym dniu wszystkie dzieci były podekscytowane występem przed cała szkoła i rodzicami . Dzieci zaśpiewały piosenkę “ Jestem Polka I Polakiem “ wspaniale!
Wszyscy byliśmy dumni z naszego występu.

Po zakończeniu Akademii udaliśmy się do klasy gdzie wykonaliśmy krotka prace plastyczna a mianowicie Godło Polski, które powiesiliśmy na naszej tablicy na korytarzu w szkole.
Był to dla nas niezapomniany dzień.!
Dziękuje wszystkim dzieciom za wystąpienie w Akademii z okazji 11-tego Listopada i mam nadzieje ze ten dzień pozostanie długo w naszej pamięci.

Dziękuje i pozdrawiam
Agata Pietrzak