Zerówka A, lekcja 17.11.2018

Zerówka A, lekcja 17.11.2018

Zerówka A, lekcja 17.11.2018

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 17.11.2018 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie..
 
Ostatnie zajęcia rozpoczęłam od sprawdzenia obecności oraz zadania domowego. Następnie przeszłam do zadań z podręcznika na stronie 76 i 77. Dzieci zapoznały się ze stosunkami przestrzennymi ( z przodu,z tylu, w środku) Potem dzieci wysłuchały krótkiego opowiadania gdzie następnie musiały wykonać zadanie do tego opowiadania.
Niektóre dzieci maja jeszcze problem z określeniem z przodu , w środku i w tyle. Bardzo proszę o powtórzenie tej partii materiału ze swoim dzieckiem w domu w wolnej chwili.
 
W drugiej  części zajęć wprowadziłam literkę Y. Wytłumaczyłam dzieciom ze w języku polskim żaden wyraz nie rozpoczyna się od litery y! Dzieci wykonały zadania z podręcznika ze strony 78,79,80. Następnie zrobiłam krotka powtórkę z materiału dotyczącego: kolorów, kształtu, wzorów, liczb i samogłosek.
Pod koniec zajęć dzieci wykonały krotka prace plastyczna z literki Y. Niestety na brak czasu nasze prace dokończymy na następnych zajęciach.

Jako zadanie domowe proszę żeby każde dziecko wykonało zadania z podręcznika ze strony 83. 
 
Dziękuje i pozdrawiam 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top