Zerówka A, lekcja 19.0.2019

Zerówka A, lekcja 19.0.2019

Zerówka A, lekcja 19.0.2019

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 19.0.2019 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie..
 
Tematem zajęć w dniu 19.01.2019 był dzień Babci i Dziadka oraz analiza bajki Brzydkie Kaczątko.
W pierwszej części zajęć dzieci udały się do szkolnej biblioteki gdzie przywitała dzieci Pani z Biblioteki. Opowiedziała nam co to za miejsce, czemu służy oraz pokazała kilka książeczek. Następnie przeczytała nam bajkę Brzydkie Kaczątko. Dzieci były bardzo skupione i wsłuchane w te bajkę po czym opowiedzieliśmy sobie wspólnie co ta bajka chciała nam przekazać? Jaki był morał tej bajki? 
Na koniec pierwszej części zajęć dzieci wykonały prace plastyczna  z zapoznana bajka. Prace plastyczne wykonane przez dzieci można zobaczyć na naszej tablicy w korytarzu na pierwszym pietrze  kolo naszej klasy.
 
W drugiej części zajęć opowiadaliśmy sobie o naszych dziadkach i babci. Dzieci wspominały co najbardziej lubią robić w wolnym czasie z babcia lub dziadkiem. Następnie dzieci wykonały prace plastyczną która jak się okazało wymagała od dzieci dużo cierpliwości, skupienia i pracy. Poniżej wysłałam zdjęcia prac dzieci. 
Przypominam o zakupieniu podręcznika ”Kubuś  idzie do szkoły”cześć 2 która zaczniemy przerabiać wkrótce.
 
 
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top