Zerówka A, lekcja 19.11.2016

Witamy w klasie 0A!
Nauczyciel: Malwina Kiełb
Asystent: Marta Gas

Utrwalaliśmy poznaną na poprzednich zajęciach literkę ‘L’. Na dzisiejszych zajęciach poznaliśmy literki ‘S’ oraz ‘M’. Powoli ćwiczymy czytanie prostych, krótkich słów. Poznaliśmy stosunki przestrzenne, takie jak stać tyłem do siebie, bokiem do siebie czy przodem do siebie oraz która ręka jest prawa, a która lewa. Rozmawialiśmy wspólnie o swoich rodzinach i o zwierzętach domowych, jeśli ktoś takie posiadał.

Praca domowa:

Napisać po 5 wyrazów na literę ‘S’ oraz ‘M’. Przeczytać wiersz Ignacego Krasickiego pt.: ‘Dzieci i żaby’ i wykonać ilustrację do wiersza.

Do zobaczenia!