Zerówka A, lekcja 26.01.2019

Zerówka A, lekcja 26.01.2019

Zerówka A, lekcja 26.01.2019

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 26.01.2019 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie..
 
Na początku chciałabym Państwa poinformować, iż dołączył do naszej klasy Pan Jacek Mleczko, który odbywa praktyki w naszej szkole. Pan Jacek będzie u nas do końca roku szkolnego. Witamy Pana Jacka bardzo serdecznie.
Zajęcia w 26.01.2019 rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności a następnie przeszliśmy do zajęć. Tematem zajęć była orientacja przestrzenna. Dzieci zapoznały się z pojęciami takimi jak wewnątrz, na zewnątrz. Tematem orientacji przestrzennej był Dom oraz pomieszczenia w domu. Dzieci wykonały zadanie ze strony 116,117 i 118. 
Na drugiej części zajęć została wprowadzona literka D. Dzieci wymieniały wyrazy rozpoczynające się na te literkę, ćwiczyły pisownie tej literki a także ćwiczyliśmy wspólnie czytanie krótkiego tekstu w książce. Po wykonaniu zadań z podręcznika, dzieci wykonały prace plastyczna a mianowicie wyklejanie literki D.
Bardzo proszę żeby każde dziecko na następne zajęcia przyniosło Kubuś idzie do szkoły czesc2. Zaczynamy od przyszłych zajęć nowy podręcznik. Jako zdanie domowe proszę żeby dzieci wykonały zadania ze strony 122. Jest to ostatnia strona podręcznika Kubuś idzie do szkoły czesc1.
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top