Zerówka A, lekcja 26.11.2016

Witamy w klasie 0A!
Nauczyciel: Malwina Kiełb

Lekcja: 26.11.2016

Utrwalaliśmy wiadomości z ostatniej lekcji i sprawdziliśmy zadanie domowe -ilustracje do wiersza. Na dzisiejszych zajęciach poznaliśmy literki ‘T’ oraz ‘D’. Powoli ćwiczymy czytanie prostych, krótkich zdań. Dzieci wykonały rysunki do przeczytanego streszczenia opowiadania Henryka Sienkiewicza pt. : “Janko muzykant” i każdy wymyślił własne zakończenie.

Praca domowa:

Przeczytać wiersz ze strony 114 (Bałwan) oraz nauczyć się go na pamięć.

Do zobaczenia! Malwina