Zerówka A, lekcja 3.11

Zerówka A, lekcja 3.11

Zerówka A, lekcja 3.11

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 3.11 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie,
 
Na ostatnich zajęciach dzieci utrwaliły sobie wiadomości z poprzednich lekcji oraz wykonały zadania z podręcznika ze strony 69i 70. Następnie zeszliśmy wszyscy do auli na próbę Akademii. Przypominam ze za tydzień dzieci wystąpią na Akademii z okazji 11- tego Listopada śpiewając piosenkę „ Jestem Polka i Polakiem” 
 
Natomiast druga część zajęć była poświęcona literce U . Dzieci wymieniały wyrazy zaczynające się na te literkę oraz wspólnie sylabowaliśmy te wyrazy. Następnie wśród innych literek dzieci odszukiwały literkę U a także ćwiczyły pisownię tej literki.
Pod koniec zajęć dzieci wykonały prace plastyczna flagę Polski która wykorzystamy podczas naszego występu w przyszła sobotę. Proszę aby dzieci w miarę możliwości ubrały się na biało granatowo na następne zajęcia.

Jako zadanie domowe proszę o wykonanie przez dzieci zadania ze strony 74i 75.
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top