Zerówka A, lekcja 3.11

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 3.11 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie,

Na ostatnich zajęciach dzieci utrwaliły sobie wiadomości z poprzednich lekcji oraz wykonały zadania z podręcznika ze strony 69i 70. Następnie zeszliśmy wszyscy do auli na próbę Akademii. Przypominam ze za tydzień dzieci wystąpią na Akademii z okazji 11- tego Listopada śpiewając piosenkę „ Jestem Polka i Polakiem”

Natomiast druga część zajęć była poświęcona literce U . Dzieci wymieniały wyrazy zaczynające się na te literkę oraz wspólnie sylabowaliśmy te wyrazy. Następnie wśród innych literek dzieci odszukiwały literkę U a także ćwiczyły pisownię tej literki.
Pod koniec zajęć dzieci wykonały prace plastyczna flagę Polski która wykorzystamy podczas naszego występu w przyszła sobotę. Proszę aby dzieci w miarę możliwości ubrały się na biało granatowo na następne zajęcia.

Jako zadanie domowe proszę o wykonanie przez dzieci zadania ze strony 74i 75.