Zerówka A, lekcja 30.03.2019

Zerówka A, lekcja 30.03.2019

Zerówka A, lekcja 30.03.2019

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 30.03.2019 została wyłączona

Witam Państawa serdecznie.
Tematem zajęć w dniu 30.03.2019 była literka Rr oraz bajka „ Puchatkowe zaklęcie Kubusia Puchatka”
W pierwszej części zajęć dzieci udały się do szkolnej biblioteki gdzie przywitała nas Pani Marlenka. Opowiedziała nam bajkę „Puchatkowe zaklęcie”. Dzieci były bardzo skupione i wsłuchane w te bajkę po czym wspólnie opowiedzieliśmy sobie co w tej bajce się wydarzyło? Następnie dzieci wykonały prace plastyczne a mianowicie na początku ułożyliśmy wspólnie puzzle Kubusia oraz pokolorowaliśmy postać Kubusia Puchatka. Prace te można zobaczyć na naszej tablicy na korytarzu a puzzle są wklejone do zeszytu który dzieci dostały.
Druga część zajęć poprowadził Pan Jacek, którego dzieci bardzo polubiły. Na początku Pan Jacek sprawdził nam obecność oraz przygotował zadanie w którym dzieci przypomniały sobie ostatnia poznana literkę. Zadanie te można zobaczyć w zeszycie który przygotował nam Pan Jacek.

Następnie dzieci wspólnie z Panem Jackiem wykonały zadania z podręcznika strona 62 do 65. Pan Jacek wprowadził nowa literkę Rr oraz przygotował pogadankę na temat urodzin Kubusia strona 60,61. Na koniec zajęć dzieci wykonały kartkę dla swoich Mam.


Na zadanie domowe proszę żeby dzieci wykonały zadania ze strony 66 i 67 oraz dokończyły literkę w nowym zeszycie.

Uwaga! Proszę żeby każde dziecko przynosiło co lekcje ten zeszyt oraz książkę.

Dziękuje i pozdrawiam,
Agata Pietrzak

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top