Zerówka B, lekcja 02.02.2019

Zerówka B, lekcja 02.02.2019

Zerówka B, lekcja 02.02.2019

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 02.02.2019 została wyłączona
Witam Rodziców.
Dzisiejsze zajęcia poświęcone były na podsumowanie materiału z pierwszego półrocza. Wspólnie z dziećmi ćwiczyliśmy orientacje przestrzenna -wewnątrz , na zewnątrz. Przypominaliśmy sobie i utrwalaliśmy kolory, cyfry , litery oraz kształty . Kształciliśmy nasza spostrzegawczość poprzez właściwe wskazywanie różnic jakie są miedzy obrazkami. Dzieci potrafią odróżnić która ręka to prawa a która lewa. W drugiej części zajęć wykonaliśmy kilka prac plastycznych do naszego projektu na 70 lecie szkoły.Budowaliśmy słownictwo nazywając nowe  rzeczy oraz opisując je. Dzieci chętnie opowiadały swoim kolegom i koleżanka jak wygląda ich sypialnia, jakie maja meble i dekoracje.

Zadanie domowe na stronie 15.
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top