Zerówka B, lekcja 02.02.2019

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 02.02.2019 została wyłączona
Witam Rodziców.
Dzisiejsze zajęcia poświęcone były na podsumowanie materiału z pierwszego półrocza. Wspólnie z dziećmi ćwiczyliśmy orientacje przestrzenna -wewnątrz , na zewnątrz. Przypominaliśmy sobie i utrwalaliśmy kolory, cyfry , litery oraz kształty . Kształciliśmy nasza spostrzegawczość poprzez właściwe wskazywanie różnic jakie są miedzy obrazkami. Dzieci potrafią odróżnić która ręka to prawa a która lewa. W drugiej części zajęć wykonaliśmy kilka prac plastycznych do naszego projektu na 70 lecie szkoły.Budowaliśmy słownictwo nazywając nowe  rzeczy oraz opisując je. Dzieci chętnie opowiadały swoim kolegom i koleżanka jak wygląda ich sypialnia, jakie maja meble i dekoracje.

Zadanie domowe na stronie 15.