Zerówka B, lekcja 1.10.2016

Nauczyciel: Malwina Kieła
Asystent: Ewa Swerhun

Lekcja 1.10.2016

Na poprzednich zajęciach rozwijaliśmy wyobraźnię i kreatywność, tworząc przeróżne postacie i zwierzęta z kasztanów, żołędzi, liści i jarzębiny. Powstały przepiękne ozdoby dla naszej sali, przypominające nam o jesieni, która zawitała całkiem niedawno.

Praca Wiktora

Praca Nicoli

Praca Maji

Praca Alicji

Praca Alana

Praca Ksawerego

Nasze przedszkolaki znają literkę ‘A’ i potrafią podać przykłady wyrazów zaczynających się na właśnie tą literkę, cyferki 1 i 2, nazwy kształtów, podział wyrazów na sylaby.

Znamy się już całkiem dobrze i nasza współpraca nabiera coraz większe tempo 😉

Praca domowa:

08.10.16 Pani Agnieszka Szczepańska będzie prowadziła warsztaty.

Tematy warsztatów to: ” Jak stworzyć bohatera”. W związku z tym proszę, aby przynieść na warsztaty:

• pudełka (dowolna wielkość);
  • kredki;
  • flamastry.

Zadaniem domowym jest dokończenie ksera z ćwiczeń strony 28 (ludzik) oraz 29 (żaglówka, szlaczki, cyferki).

Do zobaczenia!