Zerówka B, lekcja 10.11.2018

Zerówka B, lekcja 10.11.2018

Zerówka B, lekcja 10.11.2018

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 10.11.2018 została wyłączona

Zajęcia rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności. W dniu dzisiejszym obchodziliśmy 100-Lecie Odzyskania Niepodległości Przez Polskę. Celem zajęć było wprowadzenie dzieci w tematykę uroczystości poprzez pogadankę na temat symboli narodowych oraz informacje dotyczące obchodów Święta Niepodległości. Pokaz flagi i godła oraz konturu Polski ze wskazaniem stolicy Warszawy. Dzieci wysłuchały wiersz Stanisława Bełzy „Kto ty jesteś,, oraz wiersz Czesława Janczarskiego „Co to jest Polska”. Wspólnie słuchaliśmy piosenek o tematyce ojczystej oraz śpiewanie piosenki „Jesteśmy Polka i Polakiem Część plastyczna to wykonanie przez dzieci flagi oraz godła Polski. Kolorowanie żołnierza oraz wspólne wykonanie ciasteczek w barwach biało-czerwonych, które potem zjedliśmy.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top