Zerówka B, lekcja 19.01.2019

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 19.01.2019 została wyłączona

Witam.
Temat dzisiejszych zajęć to Dzień Babci i Dziadka oraz wspólne czytanie Bajki pt. Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków. Na wstępie przybliżam dzieciom jaka role pełnia dziadkowie w naszym życiu. Po czym każdy z osobna opowiada i opisuje swoją babcie i dziadka. Dzieci wysłuchały kilku wierszy z okazji dnia babci i dziadka oraz wykonały piękne prace plastyczne które zawisły na naszej tablicy na korytarzu. W drugiej części czytaliśmy bajkę o Królewnie Śnieżce razem z dziećmi , po czym wspólnie omówiliśmy o czym opowiadała bajka. Dzieci chętnie brały udział w odpowiadaniu na pytania dotyczące postaci, wątku bajki i morału. Na koniec dzieci otrzymały kolorowankę w tematyce naszej bajki .

Proszę rodziców o dopilnowanie by dzieci odrabiały prace domowe przeze mnie zadane.