Zerówka B, lekcja 19.01.2019

Zerówka B, lekcja 19.01.2019

Zerówka B, lekcja 19.01.2019

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 19.01.2019 została wyłączona

Witam.
Temat dzisiejszych zajęć to Dzień Babci i Dziadka oraz wspólne czytanie Bajki pt. Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków. Na wstępie przybliżam dzieciom jaka role pełnia dziadkowie w naszym życiu. Po czym każdy z osobna opowiada i opisuje swoją babcie i dziadka. Dzieci wysłuchały kilku wierszy z okazji dnia babci i dziadka oraz wykonały piękne prace plastyczne które zawisły na naszej tablicy na korytarzu. W drugiej części czytaliśmy bajkę o Królewnie Śnieżce razem z dziećmi , po czym wspólnie omówiliśmy o czym opowiadała bajka. Dzieci chętnie brały udział w odpowiadaniu na pytania dotyczące postaci, wątku bajki i morału. Na koniec dzieci otrzymały kolorowankę w tematyce naszej bajki .

 

Proszę rodziców o dopilnowanie by dzieci odrabiały prace domowe przeze mnie zadane.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top