Zerówka B, lekcja 19.11.2016

Witamy w klasie 0B!
Nauczyciel: Malwina Kiełb
Asystent: Ewa Swerhun

Utrwalaliśmy wiadomości z ostatniego spotkania. Na dzisiejszych zajęciach poznaliśmy literki ‘M’ oraz ‘T’. Powoli ćwiczymy czytanie prostych, krótkich słów. Poznaliśmy stosunki przestrzenne, takie jak stać tyłem do siebie, bokiem do siebie czy przodem do siebie oraz która ręka jest prawa, a która lewa. Rozmawialiśmy wspólnie o sportach zimowych i o sprzęcie potrzebnym do nich.

Praca domowa:

Napisać po 5 wyrazów na literę ‘M’ oraz ‘T’. Przeczytać wiersz ze strony 114 (Bałwan) oraz nauczyć się go na pamięć.

Do zobaczenia!