Zerówka A, lekcja 20.01.2018

Zerówka A, lekcja 20.01.2018

Zerówka A, lekcja 20.01.2018

Możliwość komentowania Zerówka A, lekcja 20.01.2018 została wyłączona

Na ostatnich zajęciach poznaliśmy kolejną literę „K” i „k”. Wspólnie zastanawialiśmy się, jakie wyrazy zaczynają się na tą literkę. Udało nam się znaleźć ich całkiem sporo. Następnie wykonaliśmy karty pracy związane z literką próbując utrwalić sobie jej pisownie. Pani przygotowała dla nas karty pracy oraz zadania, dzięki którym utrwalaliśmy sobie sylabizowanie i głoskowanie. Ćwiczyliśmy też nasz słuch fonematyczny wysłuchując głoski na początku i końcu wyrazu.

Na drugiej części zajęć rozmawialiśmy na temat garderoby. Utrwalaliśmy sobie słownictwo związane z ubraniami oraz czynnościami dotyczącymi ubierania się. Próbowaliśmy podzielić ubrania na zimowe i letnie. Następnie naszym zadaniem było opowiedzenie, co znajduje się w naszych szafach w domu.  Na zakończenie zajęć wystąpiliśmy w przedstawieniu z okazji dnia Dziadka i Babci.

Za tydzień zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy o godzinie 16.30- przebrania obowiązkowe

Zapraszamy chętne dzieci do Klubu Tańca Ludowego – zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18.15.

Zapraszamy także do udziału w kole teatralnym – zajęcia będą odbywały się w soboty o godzinie 12:30 – po więcej informacji na temat obu kół odsyłam do Pani Dyrektor.

 


Praca domowa:

  • kserówki str. 18 – 19

  • karta 47 dokończyć

 

 

 

Pozdrawiam Justyna Tchorzewska

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top