Zerówka B, lekcja 20.10.2018

Zerówka B, lekcja 20.10.2018

Zerówka B, lekcja 20.10.2018

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 20.10.2018 została wyłączona

W dniu dzisiejszym poznaliśmy literkę ,,O o,,. Razem z dziećmi ćwiczyliśmy jej zapis na tablicy i w zeszytach. Wspólnie szukaliśmy wyrazów  zaczynających się literką O, jak  również kształciliśmy słuch fonetyczny poprzez sylabowanie wyrazów. Poznaliśmy liczby 5 i 6 kreśląc ja w zeszytach.

Po przerwie odbyły się zajęcia ruchowe w auli na dole gdzie wspólnie razem z przedszkolakami  śpiewaliśmy i tańczyliśmy ucząc się przy tym odróżniać prawą i lewą stronę. Tematem drugiej części zajęć było moje ciało i orientacja w przestrzeni. Umieszczając na tablicy duży plakat ciała człowieka  opowiedziałam dzieciom jaka jest jego budowa i  jak się dzieli na części. Wspólnie odbijaliśmy nasze dłonie na kartce ucząc się która ręka to prawa a która lewa wskazując przy tym kierunki prawo i lewo.

Z okazji  zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych wręczyłam dzieciom do pokolorowania znicze opowiadając im o tym ważnym dniu obchodzonym w Polsce. Wspomniałam również  o Halloween które jest obchodzone w Anglii porównując te dwa Święta dzieciom i wykonaliśmy wspólnie prace plastyczne pajączka. Poniżej załączam prace wykonane przez moje dzieci .


Na zadanie domowe umieściłam w zeszytach literkę O do ćwiczenia jak również zadanie na str.65.

 

DZIĘKUJE.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top