Zerówka B, lekcja 23.03.2019

Zerówka B, lekcja 23.03.2019

Zerówka B, lekcja 23.03.2019

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 23.03.2019 została wyłączona

Witam Rodziców.
W dniu dzisiejszym nasze zajęcia jak co tydzień rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności oraz powtórzeniu materiału słownikowego z poprzedniej lekcji -posiłki i wyrazy z literka g w nagłosie.
Tematem lekcji na dzisiejszych zajęciach jest pokój dzienny oraz wprowadzenie literki P. Cel zajęć to zdrowy i prawidłowy rozwój dziecka a oglądanie telewizji i korzystanie z gier komputerowych w ograniczonym czasie. Dzieci poznają słownictwo dotyczące mebli, urządzeń elektrycznych i dekoracji pokoju dziennego. Dzieci opowiadają jak wygląda ich pokój dzienny i co się w nich znajduje. Po czym wykonują prace rysunkowa przedstawiająca pokój dzienny. W dniu dzisiejszym nasza klasę odwiedził ksiądz Edward Rusin. W drugiej części zajęć poznajemy literkę P na przykładzie wyrazu -parasol. Kreślenie literki P na tablicy oraz książeczkach. Wspólne szukanie wyrazów zaczynających się na literkę P. Czytanie metoda sylabowa. Na koniec dzieci wykonały krzyżówkę wiosenna oraz prace plastyczna -parasol.


Zadanie domowe w książce na stronie 58/59 oraz nauka kreślenia litery P w naszych zeszytach. Proszę rodziców o dopilnowaniu dzieci w zadaniach domowych.

 

Pozdrawiam

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top