Zerówka B, lekcja 26.01.2019

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 26.01.2019 została wyłączona

Witam Rodziców.

Tematem dzisiejszych zajęć była literka D i nasz dom. W pierwszej części zajęć budowaliśmy słownictwo i orientacje przestrzenna tj. wewnątrz , na zewnątrz. Dzieci opisywały swoje domy jak wyglądają , co znajduje się wewnątrz oraz na zewnątrz ich domu. Po czym wykonały prace plastyczna rysując swój dom oraz rzeczy w nim znajdujące się . W drugiej części zajęć poznaliśmy literkę D. Dzieci uczyły się zapisu oraz kreślenia literki w książeczkach. Wspólnie szukaliśmy wyrazów zaczynających się ta literka oraz sylabowaliśmy wyrazy. Dzieci otrzymały krótki tekst do przeczytania metoda sylabowa , bardzo dobrze im poszło.

Na zadanie domowe dzieci otrzymały ksero z literka D do kreślenia i nauki w domu.