Zerówka B, lekcja 26.01.2019

Zerówka B, lekcja 26.01.2019

Zerówka B, lekcja 26.01.2019

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 26.01.2019 została wyłączona

Witam Rodziców.

Tematem dzisiejszych zajęć była literka D i nasz dom. W pierwszej części zajęć budowaliśmy słownictwo i orientacje przestrzenna tj. wewnątrz , na zewnątrz. Dzieci opisywały swoje domy jak wyglądają , co znajduje się wewnątrz oraz na zewnątrz ich domu. Po czym wykonały prace plastyczna rysując swój dom oraz rzeczy w nim znajdujące się . W drugiej części zajęć poznaliśmy literkę D. Dzieci uczyły się zapisu oraz kreślenia literki w książeczkach. Wspólnie szukaliśmy wyrazów zaczynających się ta literka oraz sylabowaliśmy wyrazy. Dzieci otrzymały krótki tekst do przeczytania metoda sylabowa , bardzo dobrze im poszło.


Na zadanie domowe dzieci otrzymały ksero z literka D do kreślenia i nauki w domu.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top