Zerówka B, lekcja 3.11

Możliwość komentowania Zerówka B, lekcja 3.11 została wyłączona

Witam Rodziców.

Dzisiejsze zajęcia jak zawsze rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności i zadań domowych. Pierwszą godzinę dzieci spędziły w bibliotece na zabawie i czytaniu książek przez panią z biblioteki.
Wychowawcy poszczególnych klas byli na szkoleniu z zakresu Child Protection (Ochrona przed niebezpieczeństwem dzieci).Po skończonym szkoleniu udaliśmy się do klasy gdzie tematem naszych
zajęć była literka U. Wspólnie kreśliliśmy literkę jak również szukaliśmy wyrazów zaczynających sie ta literką. Dzieliliśmy obrazki na sylaby i głoski. Tematem drugiej części zajęć były stosunki przestrzenne takie jak w,na, nad pod, obok, które omówiliśmy na podanych przykładach przeze mnie i dzieci.
Wspólnie śpiewaliśmy piosenkę pt,,Jesteśmy Polką i Polakiem,, .Prace plastyczne wykonane na dzisiejszej lekcji pozostały w tematyce nadchodzącego Święta Niepodległości. Dzieci otrzymały kontur mapy Polski i miały za zadnie pomalować ja farbami w barwach flagi Polskiej biało-czerwonej.

Zadanie domowe na str.74/75 oraz kreślenie literki U w zeszytach.