Zerówka B, lekcje 15.10.2016

Witamy w klasie 0B!

Nauczyciel: Malwina Kiełb
Asystent: Ewa Swerhun

Podczas ostatnich lekcji utrwalaliśmy poznaną na poprzednich zajęciach literkę „I” oraz cyferki 5 i 6. Szukaliśmy w klasie piątek i szóstek – udało się nam wskazać kilka przykładów. Próbowaliśmy wspólnie przeczytać krótki wierszyk – każdy najpierw samodzielnie rozszyfrował jego treść. Dzieci wykonały własnoręcznie kartki świąteczne. Każda z prac weźmie udział w konkursie.

22.10 Zajęcia będą prowadzone przez zastępcę.

29.10 FERIE

Praca domowa:

Historyjka z literką I, wierszyk pod historyjką na pamięć, wierszyk z literką E – proszę, aby dzieci same spróbowały przeczytać.

Do zobaczenia!