Zerówki, lekcja 12.05.2018

Zerówki, lekcja 12.05.2018

Zerówki, lekcja 12.05.2018

Możliwość komentowania Zerówki, lekcja 12.05.2018 została wyłączona

 

Witamy w Klasach 0a i 0b.

Wychowawca klas: mgr Luiza Cichewicz

Nasze ostatnie zajęcia sobotnie dnia 12.05.2018 roku w Polskiej Szkole w Bradford rozpoczęliśmy jak zawsze od sprawdzenia listy obecności. Później Pani sprawdzała nasze prace domowe oraz postępy w czytaniu.
Kolejno przeszliśmy do naszego tematu zajęć a mianowicie była to literka Z, z. Poznaliśmy literkę Z , z oraz słowa, które zaczynają się na literkę Z i z. Nazywaliśmy różne rzeczy związane z tematem zajęć i dzieliliśmy je na sylaby, wyklaskując. Następnie robiliśmy ćwiczenia w książkach związane z tematem. Ćwiczyliśmy także motorykę ręki pisząc literkę Z i z. Czytaliśmy również krótkie zdania z poznaną literką.

Na drugiej części zajęć po przerwie pisaliśmy test sprawdzający nasze wiadomości i umiejętności zdobyte od początku roku szkolnego. Wyniki będą przedstawione przez Panią na najbliższym zebraniu z rodzicami.


Praca domowa:

Zadanie 8 strona 113 – Wiersz na Pamięć.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top