Życzenia i prezent od Konsula

Możliwość komentowania Życzenia i prezent od Konsula została wyłączona

W styczniu otrzymaliśmy list od nowego Konsula Generalnego RP w Manchesterze, pana Leszka Rowickiego. W przesłanym liście pan konsul dziękuje dyrekcji, nauczycielom oraz wolontariuszom za działalność na rzecz polskich dzieci przebywających w Wielkiej Brytanii. Podziękowania również składa na ręce rodziców, którzy dbają, aby ich dzieci uczęszczały do polskiej szkoły i uczyły się języka i kultury polskiej. Uczniom naszej szkoły przekazuje natomiast, życzenia bardzo dobrych wyników w nauce.
Wraz z listem, otrzymaliśmy prezent, w postaci książek, które wzbogacą naszą rozwijającą się bibliotekę.

Dziękujemy za powiększenie naszego księgozbioru!